Doğalgaz Tesisatı

Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünlerden,işinde usta kadrosuyla,zengin ürün portföyümüzle doğalgaz dönüşümüzü yapmaktayız. Bursagaz yetkili firması olarak her zaman yanınızdayız.

Mekanik Tesisat

Sanayi ve inşaat faaliyetlerinizi işinde yeterli usta kadromuzla çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Havalandırma

Havalandırma, insanların çalıştığı veya yaşadığı ortamdaki koku yönünden ağırlaşmış havanın tesisat ile dışarı atılması işidir.Kalitemizden ödün vermeden havanıza değer katıyoruz.

Yangın Tesisatı

Yangın tesisatı, olası bir yangında itfaiye gelene kadar yangına müdahale etmek, ufak yangınları söndürmek ve itfaiyenin müdahalelerine destek olmak amacı ile üretilmiş sistemlerdir. Günümüzde güvenlik için her binada bulunması gereken yangın tesisatının kullanılabilirliği son derece önemlidir.Bu sistemleri kaliteli kadromuzla en iyi şekilde yaparak üstesinden geliyoruz.

Isıtma Sistemleri

Isıtma sistemleri, kullanım mekanlarının istenen sıcaklıkta tutulabilmesi için iç ortamdan dış ortama (çevreye) olan ısı kaybının karşılanması prensibi ile çalışan sistemlerdir.Kaliteli ürün ve işinde uzman kadrosuyla bu ısıtma sistemlerini kullanımınıza sunmaktayız.

Proje ve Mühendislik Hizmetleri

Doğalgaz ve mekanik projelerinizle işinin uzmanı mühendislerimiz eşliğinde ilgilenip sizlere yardımcı olmaktayız..

Telefon

0 (224) 233 53 50

Adres

Soğanlı Mahallesi Kanalboyu Cadde No:183/A
Osmangazi / BURSA