Biz Kimiz?

Uludağ Mühendislik,2005 yılında Doğalgaz, Havalandırma ve Mühendislik hizmetleri sağlamak adına Bursa’da kurulmuştur. İşinde uzman kadrosuyla sizlere en kalite ürünlerden hizmet hizmetlerimizi inşaat, sanayi ve bireysel tesisat alanında yoğunlaştırmış olup sektörün lideri konumunda bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm işlerde müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaktayız. Bursa yetkili firması olarak, Bursagaz çözüm ortağı olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Firma bünyemizde 4 adet usta ekibi 2 adet mühendis ve 2 adet işlem takip personeli bulundurmaktadır. Bursa doğalgaz sektöründe müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak işlerinizi en temiz, en titiz bir şekilde tamamlamayı amaç edinmiştir.

Yüksek Kalite

Yüksek kalite standartlarını belirlemiş özellikli ürün grupları ile uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz..

Satış Ve Teknik Destek

Satış ekibimiz ile iletişime geçerek ürün portföyü, malzeme stok durumu ve sipariş konularına ilişkin bilgi alabileceğiniz gibi, teknik destek ekibimizden imalat sürecinde karşılaşabileceğiniz her türlü teknik problemlerinizde teknik destek alabilirsiniz.

Bursagaz Yetkili Firma

Bursagaz ile yaşayacağınız her türlü sorunu gelip bizle paylaşıp bizden bilgi alabilirsiniz.Sizin sorunlarınız,bizim sorunlarımız bunları çözüm odaklı bir şekilde çözebiliriz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Güçlü tedarikçi ilişkilerimiz ile en üst düzey ürün çeşitliliğine sahibiz.

Kuvvetli Tedarikçi İlişkiler

Piyasa ve tedarikçi gelişimini takip eder, müşterilerimiz ve distribütörü olduğumuz tedarikçilerimiz ile yakın bir iş birliği içerisinde çalışırız.

Hızlı Ve Zamanında Çözümler

Kurulduğumuz ilk günden beri en üst düzeyde sorunları nitelikli ve hızlı bir şekilde çözüyoruz.Yaptığımız işlerle sektörde öncü olmayı sürdüreceğiz.

Telefon

0 (224) 233 53 50

Adres

Soğanlı Mahallesi Kanalboyu Cadde No:183/A
Osmangazi / BURSA